gazele biznesu
rzetelna firma
 ...wynajmij busa

 

Pojazdy dostępne w naszej ofercie:


Mercedes V-klasa (2 pojazdy): Gdy do najwyższego standardu potrzeba trochę luksusu, to najlepszy wybór. Skórzane siedzenia, automatyczna skrzynia biegów, nawet sam parkuje! Największy komfort jazdy, rozwiązania techniczne wprost z samochodów klasy premium. O jakości tego busa najlepiej jest się przekonać samemu.


Opel Vivaro (16 pojazdów): Nowy Vivaro  do wynajęcia to więcej przestrzeni, jeszcze mniejsze spalanie i lepsze wyposażenie. Doskonały na dłuższe wyjazdy ze znajomymi. Jego zaletami są: większa przestrzeń, duży bagażnik i najniższe spalanie w swojej klasie. Świetnie wyposażony we wszystko co może być potrzebne  w trasie: klimatyzacja dwustrefowa, radia z usb czy tempomat. Dla lepszego zaplanowania wyjazdu bus wyposażony jest w komputer pokładowy. Silnik z podwójnym turbo (BiTurbo) zapewnia odpowiednia moc w czasie startu i wyprzedzania. O bezpieczeństwo dbają poduszki  powietrzne, czujniki cofania, systemy ABS i ESP.

W identycznej konfiguracji mamy także Renault Trafic.

W ofercie mamy busy wyposażone w hak.


Toyota Proace (2 pojazdy): Wygodny i ergonomiczny, doskonale się sprawdza w czasie wyjazdów rodzinnych. Dynamiczny silnik, nisko umiejscowione siedzenie kierowcy, regulowane fotele i opływowy kształt. Wszystko to sprawiaj że jedzie się nim, jak samochodem osobowym. Ekran LCD, tempomat, wiele schowków znacząco podnosi komfort jazdy. Trzy gniazda zapalniczek plus 2 porty USB pozwalają podłączyć swój sprzęt elektroniczny w każdym rzędzie. Drzwi pasażera z obu stron ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Możliwość przesuwania 2 i 3 rzędu, a także wyjęcia każdego fotela, pozwala uzyskać więcej miejsca, dla większej wygody.

 

 

Osoba kontaktowa:

 

 

Piotr Bogdanowicz

Opiekun floty / handlowiec

 

GSM: +48 669 980 000

e-mail: finserv@finserv.com.pl

 

 

 

 

 

 


oferta leasingu
Spawanie
zamknij okno