DSC_0016

Wypożyczalnia busów 9-osobowych prowadzona przez finserv.com.pl

Wynajem busów 9-osobowych to ceniona i poszukiwana usługa, z której każdego dnia decyduje się skorzystać spora liczba osób poszukujących pojazdu na wycieczki z rodziną, przyjaciółmi, wyjazdy integracyjne czy służbowe. Wśród naszej floty znajdują się m.in. bus Opel Vivaro z silnikiem diesla BiTurbo o pojemności 1598 ccm o mocy 145KM, przeznaczony do przewozu 9 osób. Nasze auta zostały wyprodukowane w 2017 i 2018 roku. Gdy zdecydujecie się Państwo na wynajem busa 8+1, możecie liczyć na kompletne wyposażenie.
Standardem w każdym aucie jest klimatyzacja, poduszki powietrzne, systemy wspomagające ABS, ESP, czujniki parkowania oraz system audio z bluetooth. Wszystkie auta występują w najdłuższych wersjach nadwoziowych z obustronnymi drzwiami przesuwanymi – to ogromne ułatwienie dla pasażerów zajmujących miejsca w tylnej części, a do tego przestrzeń bagażowa pomieści ekwipunek nawet na długi urlop. Jeśli tego miejsca jednak zabraknie istnieje możliwość wyposażenia auta w box dachowy. Dzięki tym dodatkom, nasze busy 9-cio osobowe zapewniają komfortowe podróżowanie wszystkim pasażerom. Nasza wypożyczalnia busów 9 os. dysponuje dwunastoma pojazdami tego typu. Warto zdecydować się na wynajem busa 9-osobowego z naszej oferty.

Wynajem busów 9-osobowych – Finserv

Wypożyczalnia busów 9-osobowych, którą prowadzimy, wynajmuje bus Opel Vivaro – ceniony za przestronność, wygodę i silnik, który jest udanym kompromisem pomiędzy osiągami a zużyciem paliwa. Wynajem przestronnych samochodów to bardzo dobry pomysł, gdy chcemy wyjechać na kilka dni i zabrać ze sobą swoich znajomych czy rodzinę. Pojazdy tego rodzaju mogą mieć zamontowany dodatkowy bagażnik, który ułatwia zapakowanie przedmiotów codziennego użytku każdego pasażera.

DSC_0019