Wynajem busów dziewięcioosobowych dla klientów z Torunia

Nasza wypożyczalnia busów 9-osobowych dysponuje pojazdami we wzorowym stanie technicznym. Każdy, kto skorzysta z usługi Finserv, jaką jest wynajem busa 9-osobowego w mieście Toruń, na pewno wróci do nas ponownie. Samochody przeznaczone do wynajęcia są nowoczesne, wyposażone w dodatki niezbędne do bezpiecznej i przyjemnej jazdy. Dzięki nim, warunki podróży na pewno będą komfortowe. W ofercie znajdują się m.in. dziewięcioosobowe Ople Vivaro.

Wynajem busa 9-osobowego – Toruń

Oddajemy do Państwa dyspozycji m.in. bus Opel Vivaro, który posiada silnik diesla BiTurbo o pojemności 1598 ccm i mocy 145KM. Auta wyprodukowano w 2017 lub 2018 roku, z pewnością są sprawne i estetyczne. Niektóre samochody tego rodzaju posiadają też hak. W wyposażeniu poszczególnych egzemplarzy można znaleźć m.in. poduszki powietrze, klimatyzację automatyczną, ESP oraz ABS. Ponadto, w trakcie podróży można rozkoszować się muzyką dzięki zamontowaniu radia z Bluetooth, MP3 i USB. Nasza wypożyczalnia busów 9-osobowych dla klientów z Torunia może wynająć w tej chwili aż 12 aut marki Opel, poza nimi Toyotę lub Mercedesa. Poza wymienionymi auta posiadają również tempomat i czujniki cofania. Są one także przystosowane do możliwości zamontowania bagażnika dachowego (na życzenie klienta).

DSC_0014
DSC_0015

Wypożyczalnia busów 9-osobowych w mieście Toruń

Wynajem busa 9-osobowego to bardzo atrakcyjna usługa w korzystnej cenie. Co więcej, jeśli wybrane auto nie jest wyposażone w nawigację fabryczną, istnieje możliwość dołożenia akcesorium GPS. Koszt tej usługi wchodzi w cenę najmu. Bus to doskonały sposób na wyjazd większej, zorganizowanej grupy osób. Wyróżnia go ilość dostępnej przestrzeni przeznaczonej dla pasażerów oraz niewielkie spalanie.