Pilny wyjazd? Oferujemy wynajem busów w Grudziądzu!

Podstawą naszej działalności jest klient i jego satysfakcja. Dlatego przygotowaliśmy niezwykle elastyczną ofertę, zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym. Dążymy do bycia przykładem najwyższych standardów w branży, a dzięki naszemu zespołowi jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni busów osobowych w Grudziądzu.

Wypożyczenie to o wiele korzystniejsze rozwiązanie niż zakup, dlatego tak wielu klientów zamieszkujących Grudziądz korzysta z usług Finserv.

Wynajem busów – Grudziądz. Nowoczesne i przestronne samochody

Tworząc ofertę obejmującą wynajem busa osobowego stworzyliśmy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nasza flota samochodowa jest różnorodna, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy komfort i możliwości, dzięki którym szybko i bez zbędnych formalności wypożyczą Państwo auto na dowolny okres. Ponadto, dostępne busy osobowe są nowoczesne i dobrze wyposażone (komputer pokładowy, systemy audio, tempomat i czujniki cofania to standard, ale możecie Państwo liczyć również m.in. na komfortowe i regulowane skórzane fotele, automatyczną skrzynię biegów oraz nawigację).

DSC_0038
DSC_0004

Wypożyczalnia busów – Grudziądz

Wypożyczalnia Finserv oferuje Państwu busy w najdłuższych wersjach nadwoziowych (Mercedesy klasy V w dwóch rozmiarach – Long oraz Extra Long), które mimo wszystko różnią się między sobą. Dzięki takim rozwiązaniom nasi klienci bez problemu mogą dokonać optymalnego wyboru. Dostępne są auta 9 bądź 8 osobowe, z ławkami w drugim i trzecim rzędzie siedzeń, bądź komfortowymi regulowanymi fotelami.

Wypożyczenie busa w Finserv odbywa się na bardzo korzystnych warunkach. Nasi klienci mają możliwość wyboru odpowiedniego modelu auta, które może zagwarantować nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także, dzięki mocnym wersjom silnikowym, sporo przyjemności z jazdy. Zarówno Opel Vivaro, Toyota ProAce jak i Mercedes klasy V cieszą się ogromną popularnością i zainteresowaniem.

To od Państwa zależy, jakiego wyboru dokonacie. Z naszej strony możemy zagwarantować wysoki poziom satysfakcji z wynajętego busa i profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji umowy wynajmu. Niezależnie od potrzeb jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani z dokonanej rezerwacji i mamy nadzieję spotkamy się po raz kolejny. Wynajmujemy busy na terenie Grudziądza i całej Polski, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Wynajem busów – Grudziądz. Na jasnych i korzystnych zasadach

Wynajem busa osobowego nie musi być skomplikowanym procesem, który można załatwić tylko i wyłącznie osobiście. Wręcz przeciwnie! Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Przygotowaliśmy ofertę, która sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom. W naszej wypożyczalni na terenie Grudziądza można dokonać płatności za wynajem kartą płatniczą lub przelewem.