DSC_0006

Finserv – Wypożyczalnia samochodów osobowych. Leszno

Nasza firma kieruje swoją ofertę do klientów, którzy oczekują indywidualnego traktowania i korzystnej finalizacji transakcji. Od początku naszej działalności w obrębie wynajmu busów osobowych na terenie miasta Leszno oferujemy szereg udogodnień, dzięki którym nasi klienci chętnie korzystają z usług Finserv. Należą do nich mi.n swobodnie ustalany czas wynajmu busa osobowego oraz możliwość zapłaty za wynajem kartą lub przelewem. Cieszymy się, że nasza wypożyczalnia od lat wychodzi naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom i stale poszerza grono stałych klientów.

Chcesz wynająć busa w Lesznie zadzwoń: +48 534 486 859 lub +48 501 212 122

Wynajem busów – Leszno

Wynajem busów w Lesznie to oferta, która powstała w odpowiedzi na zainteresowanie naszych klientów. Działamy na rynku od 1999 roku. Rozpoczynaliśmy swoją działalność od usług finansowych i leasingu. Dziś jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Nasza spółka odnosi sukcesy dzięki zaufaniu klientów oraz doborze kompetentnych pracowników, którzy podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe są w stanie zaoferować najwyższy poziom obsługi. Ponadto, wciąż się rozwijamy – oferujemy nowoczesną flotę pojazdów, dzięki którym każda podróż przebiegnie komfortowo i bez niespodzianek.

Kontakt bezpośredni w celu wynajmu busa w Lesznie: +48 534 486 859 lub +48 501 212 122

DSC_0007
DSC_0023

Wypożyczalnia busów osobowych – Leszno

Jeśli szukają Państwo busa na wynajem terenie Leszna, to nasza oferta jest strzałem w dziesiątkę. Przygotowaliśmy dla Państwa korzystną ofertę wynajmu busów osobowych. Można z niej skorzystać w sytuacji kryzysowej lub zaplanować wynajem w konkretnym terminie. To Państwo decydują, którą markę samochodu wybierają – Opla, Toyotę czy Mercedesa. Jako specjaliści służymy profesjonalną poradą. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą dokonają Państwo dobrego wyboru.

Zakupiliśmy samochody, które cieszą się ogromną popularnością ze względu na swój komfort i wygodę. Zarówno Mercedes, jak i busy marki Opel i Toyota to samochody bezpieczne, przestronne i niezawodne. Klienci, którzy cenią sobie luksus i klasę premium skierują swoje kroki w stronę Mercedesa klasy V. Natomiast osoby dla których prestiż nie jest tak istorny docenią Opla Vivaro i Toyotę ProAce. Z nami wypożyczenie busów osobowych w Lesznie jest tanie i proste!

Wynajem w Lesznie: +48 534 486 859 lub +48 501 212 122

Wynajem busa osobowego – Leszno

Wynajem busa to korzystna oferta dla wszystkich, którzy poszukują korzystnej oferty w atrakcyjnej cenie. W wypożyczalni Finserv formalności zostały ograniczone do minimum, po to, by nasi klienci nie czuli się przytłoczeni ilością dokumentacji do wypełnienia. Wiemy, że w życiu zdarzają się różne sytuacje, dlatego dokładamy wszelkich starań aby móc jak najszybciej udostępnić Państwu samochód na wynajem a w oczekiwaniu zaproponujemy pyszną kawę.

Na stronie internetowej naszej wypożyczalni udostępniliśmy szczegółowy cennik oraz warunki wynajmu samochodu. Do ceny najmu należy doliczyć zwrotną kaucję oraz opłatę serwisową, która jest niezależna od okresu wypożyczenia. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych klientów, dlatego każdorazowo dokładnie sprawdzamy stan techniczny pojazdu w celu eliminacji ewentualnych usterek, które mogłyby wpłynąć na komfort Państwa podróży.

Kontakt w sprawie wynajmu busa w Lesznie: +48 534 486 859 lub +48 501 212 122</strong