„Finserv” jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i działa wg przepisów kodeksu spółek handlowych. Firma rozpoczęła aktywną działalność w połowie 1999 r. Powołana została w celu świadczenia usług finansowych, głownie leasingu. Oferujemy pomoc w finansowaniu wszelkich inwestycji związanych z rozwojem Państwa firmy. „Finserv” Sp. z o.o. obsługuje klientów z całej Polski. Wartym zaznaczenia jest fakt, iż firma nie stosuje rozwiązań szablonowych. Wiemy, ze każdy klient jest inny i każdy ma inne oczekiwania, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Ofertę przygotowujemy w oparciu o konkretne potrzeby i preferencje klienta. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która pomoże i doradzi w wyborze optymalnego dla Państwa wariantu.

Leasing pojazdów

W polskim systemie prawa umowa leasingu jest regulowana przez Kodeks cywilny w następujący sposób:

„Przez umowę leasingu finansujący zobowiązuje się, w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, nabyć rzecz od oznaczonego zbywcy na warunkach określonych w tej umowie, i oddać tę rzecz korzystającemu do używania, albo używania i pobierania pożytków przez czas oznaczony, a korzystający zobowiązuje się zapłacić finansującemu, w uzgodnionych ratach, wynagrodzenie pieniężne, równe co najmniej cenie, lub wynagrodzeniu z tytułu nabycia rzeczy przez finansującego.”

Dla celów podatkowych pojęcie umowy leasingu określane jest w szerszy sposób, niż definicja przyjęta w Kodeksie cywilnym. Definicja Kodeksu cywilnego rozszerzona jest o każdą inną umowę, gdzie leasingodawca oddaje w użytkowanie leasingobiorcy podlegające amortyzacji środki trwałe lub wartości niematerialne i prawne, a także grunty.

Oferta Finserv Sp. z o.o. skierowana jest nie tylko do dużych i prężnie działających od kilkunastu lat na rynku przedsiębiorstw, ale także do tych mniejszych lub nowopowstałych firm. Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą z zakorzenioną historią lub dopiero rozpoczynające swój biznes również mogą na nas liczyć. Nie mamy ograniczeń terytorialnych – obsługujemy klientów z całej Polski i z każdej branży. Przedmiot leasingu także nie jest dla nas ograniczeniem.

Szanujemy Państwa wybór i wierzymy, że jeżeli zdecydowali się Państwo na starszy czy bardzo nietypowy sprzęt, to dlatego że taki jest właśnie Państwu potrzebny. W związku z tym jesteśmy gotowi sfinansować dla Państwa zakup samochodu nawet kilkunastoletniego, a także maszyny, której nazwa brzmi nieznajomo.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która doradzi w wyborze. Nasz konsultant przedstawi Państwu ofertę leasingu przez telefon.

Doświadczenie i wiedzą pozwalają nam na elastyczność i indywidualne podejście, stąd nieobce jest nam stosowanie rat sezonowych, obniżanie wpłaty własnej nawet do 5%, a także podpisywanie umów leasingu trwających nawet do 60 miesięcy – w celu obniżenia Państwa miesięcznych wydatków. To jednak nie granica naszych możliwości, możemy być jeszcze bardziej elastyczni – wystarczy, że poznamy Państwa potrzeby.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna w dzisiejszych czasach jest szybkość działania – decyzję możemy podjąć już nawet w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania kompletu dokumentów, a po 2 dniach mogą Państwo cieszyć się wymarzonym sprzętem.

Poza leasingiem możemy także zaoferować korzystny pakiet ubezpieczeń na cały okres trwania umowy – zarówno dla środków transportowych jak i pozostałych maszyn i urządzeń.

Oferujemy

Leasing

tel. (056) 66 93 886

fax (056) 66 93 857

Adres

ul. Polna 140 B

87-100 Toruń

Email

finserv@finserv.com.pl

Pn - pt: 8:00 - 16:00