Leasing samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych

 Jeżeli myślą Państwo o zmianie samochodu osobowego, ciężarowego bądź o rozbudowie posiadanej floty pojazdów, ale niestety brakuje Państwu środków finansowych Finserv Sp. z o.o. służy pomocą.

Finserv Sp. z o.o. pomoże w sfinansowaniu zakupu środków transportowych. Zaproponujemy optymalny wariant finansowania dopasowany do potrzeb i możliwości. Nie kwestionujemy Państwa wyborów, wierzymy że wybrali Państwo pojazd, który spełni oczekiwania dlatego nie stosujemy ograniczeń wiekowych dla pojazdów. Sfinansujemy zakup nawet kilkunastoletniego auta, bez względu na siedzibę dostawcy z pojazdami sprowadzonymi z zagranicy włącznie.

Oferujemy również leasing pojazdów specjalistycznych.

Nasza oferta leasingu auta osobowego, dostawczego i ciężarowego jest szeroka i uzależniona od potrzeb Klienta:

  • wpłata początkowa już od 5%
  • długość leasingu od 24 do nawet 60 miesięcy
  • możliwość rat sezonowych
  • wykup nawet za 1% wartości początkowej pojazdu

W trosce o Państwa czas procedurę ograniczyliśmy do minimum. Wystarczy, że skontaktujecie się Państwo z Nami telefonicznie lub pocztą elektroniczną a nasz konsultant w oparciu o Państwa preferencje przedstawi najlepiej dostosowaną ofertę.

Kolejnym krokiem jest zgromadzenie i dostarczenie wymaganych dokumentów. Dokumenty różnią się w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności: osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, spółka cywilna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka jawna, spółka akcyjna, spółdzielnia itd.

Po dostarczeniu kompletu dokumentów potrzebujemy maksymalnie 48 godzin na podjęcie decyzji. W przypadku pozytywnej weryfikacji i akceptacji kontaktujemy się i umawiamy na podpisanie umowy leasingu w dogodnym terminie i miejscu.

Poza finansowaniem oferujemy także pomoc w ubezpieczeniu pojazdu. Dzięki umowom generalnym z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi możemy zaoferować pakiety ubezpieczeniowe w atrakcyjnych cenach. Co ważne nie muszą Państwo płacić składki ubezpieczeniowej jednorazowo – może być ona rozłożona na raty podobnie jak podatek od środków transportowych.

Sfinansujemy dla Państwa zakup każdego samochodu!

Pomożemy spełnić Twoje marzenie o nowym pojeździe!

Leasing

tel. (056) 66 93 886

fax (056) 66 93 857

Adres

ul. Polna 140 B

87-100 Toruń

Email

finserv@finserv.com.pl

Pn - pt: 8:00 - 16:00